2 myśli nt. „Wersja 1.7.8 wysłana do AppStore

  1. Gdybym posiadał dane przystanków to dawno by były w programie. Można je dodać ręcznie. Co do tego pliku to nie znam tego programu, bo nie miałem nigdy JB. A skoro ten program tylko w tym trybie działa to raczej nie da się tego wykonać legalnie, nie można sobie skopiować tego pliku i biblioteka map których używam nie pozwala na to.
    Już kiedyś był pomysł aby wykorzystać mapy OpenStreetMap (ale na chwile obecną nie mam czasu na realizację), tak jak to robi legalna aplikacja Offline Maps. Samo Apple nie pozwala na używania map Google offline i nie daje do tego bibliotek, przynajmniej ja nie znam legalnej metody na to.

  2. Czy mógł byś dodać do bielska białej mapę przystanków?? Bardzo bym prosił. A i jak dasz tą mapę to dodaj obsługę pliku mapy o nazwie „xGPS_map.db” Napewno o tym programie szłyszałeś. Chodzi o to żeby jak wgram ten plik do katalogu tego tutaj programu programu żeby on czytał z tego pliku mapę. bardzo fajnie by było oczwywiście inni też wtedy mogą se swoje mapy ściągnoć i wszystcy użytkownicy co używają mapy do przystanków nie musieli by płacić kasy operatorom za przysył danych bo by leciało wtedy offline z tego właśnie pliku. Dla przykładu muj plik zajmuje koło 20mb i wybrałem se obszar do ściągnięcia na kompie bielska białej we wszystkich powiększeniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *