14 myśli nt. „Trójmiasto SKM dodano

 1. W rozkładzie SKM brak odjazdów po godzinie 23, mimo, że takowe w rozkładzie występują.

  „Bład jest na stronie http://skm.trojmiasto.pl/ jest przystanek Gdy.Elektrowozownia który jest już chyba nie aktualny. Postaram się poprawić generator rozkładów i pominąć ten przystanek.”
  Sugeruję skorzystać ze strony http://www.skm.pkp.pl, gdzie jest oficjalny rozkład, takowy przystanek nie występuje, a rozkład jest przedstawiony w identycznej formie jak na wspomnianym przez Ciebie linku.

 2. Oczywiście chodzi mi o linię Trójmiasto SKM, gdzie wdarł się chyba mały chochlik. Tylko w Rumi Janowie nie pokazuje rozkładu, jeśli się ustawia kierunek na Słupsk – Tczew, natomiast jak się ustawi Tczew – Słupsk, wszystko jest ok.

 3. Brakuje rozkładu Rumi Janowo, każde miasto ma rozkład, oprócz tej stacji. Proszę o uzupełnienie, w tej dzielnicy mieszka ponad 20 000 mieszkańców.

 4. W nocy wysłałem maila ale chyba już wiem co się stało. W programie są podane dwa takie same przystanki dlatego dziwnie mi pokazywali na mapie.
  Jak wpisze Pan w wyszukiwaniu Pomorska to pokażą się dwa wyniki: Pomorska i Pomorska NZ, dlatego na mapie był błąd
  To nie jest przystanek na zadanie kursuje tam praktycznie tylko jedna linia R i nocny

  Połączenie obu przystanków powinno pomóc.
  PS. Proponowałbym sprawdzić wszystkie przystanki czy się nie dubluja bo tylko błędy na mapie wychodzą.
  Miasto pisałem w mailu.

 5. A na jakiej zasadzie działa kakretnie przystanek GPS?
  Głupie pytanie ale chodzi mi o to ze na moim przystanku (na mapie) jak klikam to pokazują się jedynie nocne autobusy N a autobusu R nie ma choć to jedyny autobus który jeździ od rana do wieczora, poza tym wszystkie przystanki są zaznaczone „Na żądanie” choć wcale nie są:-/

  Wydawało mi się ze te GPS przystanku odrazu ma wprowadzone jakie autobusy się zatrzymują i czy jest na zadanie.
  Wiecie na takiej samej zasadzie co zdjęcia w iPhone gdzie tez jest zapisana geolokalizacja w zdjęciu.

 6. Mam mały problem z KZK GOP i linią 700
  Ta linia jeździ od rana do wieczora, w tym ma dwa kursy które jadą dłuższą trasą.
  Ostatnio sprawdzam sobie połączenie a program pokazał mi że autobus jeździ o każdej godzinie na wydłużonej trasie.. zdziwiłem się tym faktem i wszedłem bezpośrednio na rozkład kzk gop i nie ma połączenia a tak jak już wcześniej napisałem autobus jeździ tylko 2 kursy na długiej trasie.
  Nie wiem czy to wina w samym programie czy wina po stronie KZK GOP.

 7. Super 🙂 A dowiadywałeś się już może u ztm (malpa ) ztm.gda.pl o udostępnienie lokalizacji GPS dla przestanków w Gdańsku? Mieli od końca czerwca rozsyłać dane.

 8. SKM będzie dograny do Gdańska i Gdyni.

  Nad łączeniem miast pomyślę jeszcze bo nie wiem czy nazwy przystanków nie pokrywają się w między miastami i program potraktował by to jako jeden i ten sam przystanek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *