Statystyki wg miast

dyerware.com


8 myśli nt. „Statystyki wg miast

 1. @kakaki: co do JB i Backgroundera to nie korzystam z nich.

  Zdaję sobie sprawę, że W-wa ma największy rozkład w Schedulerze. Co do użytkowania to najbardziej mnie denerwował ten scroll, tym bardziej, że jak szukałem połączeń to często potrzebowałem czegoś dosłownie na daną chwilę. 🙂

 2. @Łukasz – rozkłady dla Warszawy posiadają największą bazę i mogą trochę wolniej działać od innych miast, ale nie powinno to aż tak spowolnić aby było niewygodne. Sprawdzałem u siebie na 3G i działa znośnie. Coś musi być nie tak w iPhonie, może JB i jakiś backgrounder, albo inny bajer co spowalnia system ?

  @Koboos – nie mam pomysłu jak się do tych danych dobrać, Google sprytnie tworzy stronkę i nie widzę możliwości ściągnięcia jakiegoś pliku z listą przystanków.

 3. Kakaki ostatnio zauważyłem ze na mapach Google pojawiły się przystanki.
  Bylaby możliwość zapozyczenia sobie tych wspolrzednych do programu?

 4. Tak a propos użytkowania bazy Warszawy – jakiś czas temu miałem przyjemność zawitać w stolicy na weekend i niestety, korzystanie ze Schedulera okazało się być bardzo niewygodne przy próbie przemieszczenia się po mieście. Być może problem dotyczy tylko mojej jednostki (iPhone 3G & Scheduler Poland 1.7.9): strasznie wolno ładowane wyniki wyszukiwania, scrollowanie listy przystanków/linii, czy też przeszukiwanie przystanków na mapie po współrzędnych GPSa.

  Na co dzień wykorzystuję aplikację w Gdańsku i od czasu do czasu w Elblągu i bardzo sobie chwalę – szkoda tylko, że wciąż tak mały procent przystanków w porównaniu do Warszawy ma wstukane współrzędne GPSa. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *