Scheduler 2.1.1 wysłany do AppStore

Scheduler 2.1.1 został wysłany do AppStore a w nim :

– poprawiony import ulubionych z znakami typu < > ” 

Wysyłka rozkładów: 
– opcja SMS aktywna tylko na iPhone’ach 
– możliwość eksportu całego rozkładu po kliknięciu na pierwszą godzinę w danym dniu 
– dodana nazwa przystanku i lokalizacja przy wysyłce mailem

15 myśli nt. „Scheduler 2.1.1 wysłany do AppStore

 1. Witam, czy byłaby opcja zrobienia takiego ficzera jak automatyczne aktualizacje baz danych? Aktualizacje co praktycznie 2-3 dni są męczące. Możnaby np zrobić tak, że ustawia się auto akt. tylko dla niektorych baz :). Takie mi przyszło do głowy.

 2. Jest sobota 11 czerwca, w Wawie kilkadziesiat linii zmienilo trasy, ich ropzklady na stronie ZTM sa od tygodnia, a aplikacja nie pobrala dzis uaktualnienia. Czyli nie tylko jest w tej chwili bezuzyteczna, ale wrecz wprowadza w blad… Duzy minus, bo to aplikacja platna, a o tym dniu bylo wiadomo od miesiecy….

 3. Dwa problemy zacznę może od pierwszego bo w skrócie mnie krew zalewa. Dlaczego aplikacja korzysta z GPS’u permanentnie w kazdej chwili. Jest to absolutnie nie uzasadnione i zre baterie, jeszcze jak zapomni sie wyjsc z aplikacji do SB tylko zostawi ja działającą w tle i przejdzie w stan gotowości to jest kaplica może nie dla mnie jako użytkownika iP 4, bo GPS jest tam nadzwyczaj oszczędny. Ale juz w iP 3G i domyślam się, ze w 3GS również GPS nie jest taki super ekstra „battery efficient”. Proponuje zrobic to tak jak w foursquare to dziala lub aplikacji Facebooka czyli korzysta z lokalizacji kiedy faktycznie trzeba.

  Nastepna sprawa to po wyszukiwaniu trasy klikniecie w dana linie powoduje crash aplikacji za kazdym razem.

 4. dzięki a co do problemu z liczbą aktualizacji … skasowanie i pobranie aplikacji zlikwidowało błąd, bo już normalnie pokazuje a wcześniej było 5 czy 8 aktualizacji a na ikonce pokazywało 21 😛

 5. Chcialbym sie tylko zapytac jak sie nazywa aplikacja, która wyswietlala w formie push np komentarze z tej strony.
  Wpisywalo sie adres np kakaki.pl i odrazu jak ktos cos napisal to mi sie pojawialo.
  Kiedys pan pisal o tym.

 6. Faktycznie. Przepraszam najmocniej za pytanie ( w ustawieniach miałem wyłączoną lokalizacje). Funkcjonalność, której nie ma, a by była bardzo pożyteczna jest szukanie trasy poprzez wpisywanie adresu ulicy docelowej,a nie nazwy przystanku. Czy ma pan plany dotyczące inplementacji tej funkcji w przyszłych wersjach programu ?

 7. Witam.
  Czy ma pan w planach wprowadzenie w przyszłości możliwości podglądu wszystkich przystanków na mapie ( tak jak to jest w konkurencyjnej aplikacji autobuser) ?

 8. A został poprawiony licznik aktualizacji przystanków ?
  Przynajmniej u mnie tak jest, codziennie pobieram aktualizacje (wszystkie) i najpierw pojawią sie 3 miasta, potem 2 a następnego dnia na ikonie jest 25 miast a jak pobieram to jest tylko 20, tak jakby liczył te wcześniej pobrane miasta.
  Wcześniej nie było tego błędu …. oczywiście to nie jest problemem, mi nie przeszkadza ale zawsze to jakaś usterka ;p

  • Jeśli to możliwe to proszę o przesłanie logów z błędami jakie generuję program, nie mam iPhone 2G i nie mam jak tego sprawdzić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *