30 myśli nt. „Scheduler 2.0.0 zdobywa Top Free

 1. Witam, a ja mam taki problem/pytanie, bo najpierw wysłałem SMSa zeby aktywowac aktualizację, a dopiero potem chciałem założyć konto, co niestety stało się nie możliwe przez jak widzę znany problem z guzikiem „zaloguj”, a pytanie jest takie: Jak długo jest ważny taki kod aktywujacy?
  Pozdrawiam, Menuet.

 2. Kakaki kiedy można spodziewać się odświeżenia rozkładu dla Częstochowy? Z wszystkich miast jest najstarszy bo z lipca, a sam rozkład ma „kilka” zmian.

  Pozdrawiam!

  • Poprawione, generator się zaciął i nie rozpoznawał poprawnie daty na stronie – dlatego też nie zauważył nowych rozkładów.
   Jeśli by się kiedyś coś takiego znowu zdarzyło to proszę na maila informację że rozkład jest nie aktualny – postaram się przygotować jak najszybciej się tylko da.

 3. Witam
  A ja mam problem z zalorzeniem nowego konta z poziomu aplikacji , chcialem wykupic abo na miesiac na probe i niestety nie idzie zalozyc konta, wpisuje e-mail haslo klikam na klawiaturze Gotowe i nic sie nie dzieje, klawiatura tez nie znika i nie idzie kliknac tego co jest pod nia .

  • Należy kliknąć klawisz Zaloguj.
   Jeśli jest schowany pod klawiaturą to jest problem z softem 3.1 na 4.x nie występuje.
   Rozwiązanie problemu jest już w przygotowaniu.

    • A próbowałeś 4.1? Podobno na 3G chodzi znacznie lepiej niż 4.0, ale ja nie wiem dokładnie, bo mam 3GS i ja osobiście nie narzekam 😉

     • tyle ze tak naprawde w 3g soft 4.x nie wnosi nic nowego a 3.x dziala szybko i sprawnie .

     • Podobno to wielkie G… 😉
      Może…. 4.2 coś poprawi wreszcie.

      Teraz gierki się wywalają , SMS.app ląduje kilkanaście sekund…
      Wielka tragedia.

 4. Mam pytanie, aktualizowałem dzisiaj w nocy bazę dla Warszawy, później bawiłem się trochę możliwością ustawiania pozycji GPS. Aktualne dane GPS w przypadku gdy mamy kilka przystanków w okolicy (np. Centrum 01, Centrum 02 itp.), to i tak przy każdym jest ten sam punkt, no i tak poprawiałem to na poszczególne miejsca i w pewnym momencie wyskoczyła mi informacja o aktualizacji baz, rano znowu się bawiłem i kolejna aktualizacja i za jakiś czas kolejna. I tak się zastanawiam, czy to miała związek z tym poprawianiem pozycji GPS? Jeśli tak to mógłbyś jakoś zrobić, żeby nie pojawiały się aktualizacje co kilka minut, a np. co 2 dni, bo jak tak wyskakują co chwilę komunikaty Push o aktualizacji to zaczyna być to wkurzające 😛

  Druga sprawa, da się jakoś sprawdzić listę przystanków wyłącznie tych, które nie posiadają zaznaczonych pozycji GPS? Bo bym może pouzupełniał, dzisiaj znalazłem kilka, większość to dla linii cmentarnych na 01.11 i kilka tych aktualnie nie działających, ale znalazłem jeden – pętla Zachęta dla linii 410 ;D A co ciekawe mam ten przystanek w ulubionych i wskazywało mi normalnie odległość do niego, a jak wchodzę to była ikonka, że nie ma pozycji GPS 😛

  • Parser rozkładów sprawdza w odstępie co 30 minut czy są jakieś zmiany na stronach rozkładów lub czy zostały dodane jakieś nowe pozycję GPS do miast (nie reaguję na modyfikacje istniejących). Kraków i Warszawa są w pierwszej kolejności sprawdzane, dlatego kilka aktualizacji Warszawy w ciągu dnia się pojawiło. Dłuższe przerwy są w czasie kiedy jest generowana jakaś już baza (nie działa to w trybie multitaskingu 😉 )

   Na chwile obecną można jedynie zauważyć że brakuję danych jeśli nie ma informacji o odległości do przystanku, nie ma opcji filtrowania.

   • A jeszcze jedno pytanie, bo Targeo i JakDojade mają dokładne pozycje GPS wszystkich przystanków i z tego co wiem to chyba bezpośrednio od ZTM, nie mógłbyś jakoś skontaktować się z ZTM i poprosić o udostępnienie tych pozycji? Bo ma to duże znaczenie przy przesiadkach, szczególnie jak masz na to 2 minuty, a np. drugi autobus jest po drugiej stronie skrzyżowania 😛

 5. mam pytanie
  czy czas „darmowych” aktualizacji dla starych użytkowników programu, zaczyna się z chwila aktualizacji programu. czy od chwili pojawienia się wersji 2 na Applestore?
  pozdrawiam

 6. A sam możesz konkretnej osobie aktywować konto (przedłużać abonament), jak tak to na stronie kakaki można było by założyć jakiś serwis aktualizujący abonament.
  Może taki jaki jest w grach online gdzie za SMS czy przelewy kupuje się premium.
  Choć mi obecna metoda płatności wystarczy.

  • Tak, mogę dowolnej osobie przedłużać abonament bo Apple nie daje mechanizmów do tego, musiałem sam je napisać i obsłużyć na swoim serwerze.
   Sam kod do obsługi mam prawie gotowy – brakuję grafiki, powinno się udać do 2 tygodniu uruchomić stronę.

  • Apple pozwoliło na program pod warunkiem że In-App będzie w trybie subskrypcyjny (czyli sam muszę pilnować bazy danych i pozwalać na logowanie na jedno konto do 5 użytkowników) oraz w programie nie może być sprzedaży abonamentu w innej formie (planowane były SMSy i przelewy bezpośrednio z aplikacji, teraz zostaje kombinacja z innym rozwiązaniami poza programem)

  • Na chwile obecną około 1000 pobrań przez nowych użytkowników – a statystyki są po prawej (pełna wersja strony – nie na iPhone) ile jest już ogólnie użytkowników i w jakiej wersji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *