16 myśli nt. „Scheduler 1.8 zaakceptowany

 1. No dokładnie.
  Zwłaszcza, ze od czasu do czasu aplikacja jest w promocyjnej cenie 0,99$
  Osobiście o tym programie usłyszałem z blogu, który pisał ze aplikacja jest w promocyjnej cenie.
  Wcześniej nie wiedziałem ze coś takiego jest i pomiem szczerze ze to najlepsza aplikacja jaka mam … Już te gg jest gorsze bo na iPodzie niedziala bo nie jest urzadzeniem GSM a dokładniej nie jest wykupiony pakiet :-/
  a ta aplikacja działa bez żadnych dodadkowych danych z zewnątrz, GSM, WiFi nie są potrzebne
  Wielki szacunek w stronę twórcy 😀
  (ale się rozpisalem:p )

 2. Pewnie problem wyszukiwania połączeń z trzema przesiadkami będzie dopiero rozwiązany wraz z wprowadzeniem na rynek iPhone 4 bo na razie działa to dobrze jeżeli chodzi o wyszukiwanie długiej trasy gdzie wiemy z góry że trzeba będzie mieć tyle przesiadek.. bo tak to są jaja.. no ale coś za coś i tak duży szacun za szybkość w jakim rozwija się ta aplikacja..

  Nie znam się na programowaniu ale co do zabezpieczeń to tak sobie myślę że może by się dało przypisać zainstalowaną aplikację do iPhona a dokładnie do nr. MAC’a i ograniczyć aktualizację do możliwości po przez Wifi przecież chyba iPhone takie coś posiada.. wiem że to duże ograniczenie ale strasznie mnie denerwuje że tak tania aplikacja jest łamana.. i jestem gotów pójść na ustępstwa żeby tylko zatrzymać tych debili co kradną ten program.

 3. Wiem, ze to nie miejsce na takie pytanie 😕
  Ale mniejwiecej kiedy się pojawi Trujmiasto SKM ??
  Będzie to jeszcze w wakacje czy pod koniec roku ??

 4. @Gregory:
  Dlatego tak długo zwlekałem z wprowadzeniem 3 przesiadek.
  Na symulatorze takie wyszukanie trwa sekundę, na 3GS około 15 sekund a na 3G ponad 40 sekund.
  Algorytm w pierwszej wersji w ogóle nie chciał zadziałać poza symulatorem, za długo to trwało.
  Musiałem pójść na kompromis i wprowadzić pewne uproszczenia i optymalizację, kosztem lepszego i bardziej sensownego wyszukiwania danych, dlatego też każdy rodzaj przesiadek wyszukuje się osobno.
  Nie mogę zastosować też optymalizacji w postaci analizy wg danych GPS przystanków bo większość miast ich jeszcze nie posiada.

 5. Ja się Tobie kakaki dziwię… Masz program, który jest uzależniony od połączenia z serwerem i mimo to nie potrafisz go zabezpieczyć…

  • Program ma zabezpieczenia. Wersja 1.6 przez dłuższy czas nie była złamana. Znajdz mi lepszą metodę na zabezpieczenie której nie znają hakerzy to ją wprowadzę.

 6. Niestety już dziś tj. 2010-06-02 00:35:37 jest wersja złamana.. co za ludzie..
  Chłopak się stara i robi program a tu takie coś..

 7. Mam zastrzeżenia odnośnie wyszukiwania trasy. Czas znalezienia przejazdu z trzema przesiadkami jest bardzo długi i nie można przerwać wyszukiwania. Zwykle program wylatuje podczas tej operacji, ale czasami udaje mu się wyświetlić trasę przejazdu, niestety często bardzo dziwną. Na przykładzie Krakowa i przejazdu z przystanku Prokocim Rynek do przystanku AGH: Scheduler każe się cofnąć Bieżanowską o chyba dziesięć przystanków, przesiąść na inny autobus i wrócić tą samą trasą z powrotem (znów mijając przystanek Prokocim Rynek, na którym wsiedliśmy).

  Poza tym, gdy program nie znajdzie trasy, wyświetla komunikat z błędem ortograficznym. Powinno być ,,Nie znaleziono trasy”.

 8. no właśnie to wyszukiwanie… u mnie działa tylko wyszukiwanie bez przesiadek. Opcje z przesiadkami nie działają – szuka, szuka, potem jest czarny ekran i program się wyłącza

 9. A tak na marginesie.. jak kogoś stać na iPhone to i stać na zrobienie aktualizacji przez iTunes w telefonie włącznie ze zrobieniem aktualizacji… wystarczy być w zasięgu 3G żeby to w miarę szybko poszło..
  w końcu nie macie na co narzekać bo aktualizacje są darmowe.. więc potraktujcie to jako promocję :] podejrzewam że najbardziej będą płakać Ci co mają piraty.

  Ściągać nie płakać… 😛

 10. Żeby jak najszybciej zablokować osoby które mają pirackie wersje 😀
  Brawo Kakaki.. jak dla mnie to możesz robić to raz na tydzień.. tylko ten Apple i czas zatwierdzania..

 11. @Marek:
  Dostaną ładny komunikat o potrzebie aktualizacji programu.
  A piraci nie pobiorą w tym czasie za darmo kolejnych aktualizacji baz.

 12. czemu tak szybko blokujesz wsparcie do poprzedniej wersji? pomyślałbyś nad kilkudniowym ‚poślizgiem’ bo nie wszyscy od razu mogą zrobić aktualizację do nowszej wersji…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *