Scheduler 1.8.2 już w AppStore

Wersja 1.8.2 dzisiaj w nocy trafiła do AppStore.
Apple znowu zmieściło się w terminie poniżej 7 dni 😉

Co do zmian to:

– nowe okno pobierania rozkładów
– zbiorcze podsumowanie aktualizacji dla kilku miast
– funkcja shake do uruchomienia pobierania aktualizacji

4 myśli nt. „Scheduler 1.8.2 już w AppStore

 1. Świetny program! Mam niestety jeden problem, korzystam z bazy Poznania, i od jakiegoś czasu (trudno powiedzieć czy błąd wprowadziła baza, czy nowsza wersja programu) w widoku przystanków albo ulubionych, tam gdzie są pokazane najbliższe czasy przyjazdu wplatają się godziny w formie np. ’12:’ bez minut. Np jeden autobus jezdzi co pół godziny, i zamiast wyświetlać się 11:32, 12:02, 12:32, 13:02, wyswietla sie 11:32, 12:02, 12:, 12:32. Załączam link do screenshota z zaznaczonym tym błędem. Pojawia się on na wielu przystankach (jeśli nie na wszystkich, czasem jest, czasem go nie ma). Na szybko sprawdziłem bazę Warszawy i błędu nie zauważyłem.
  http://dl.dropbox.com/u/1404915/IMG_0843.PNG

  • Sprawdziłem co się dzieje z bazą. Problemem jest podwójna spacja w niektórych rozkładach. Program po znaku spacji rozbija pozycję na pojedyncze czasy. Przy najbliższej okazji poprawie bazę i problem zniknie.

 2. Ja nie mam żadnych problemów przy pobieraniu.
  Szczerze mówiąc wczoraj gdy była aktualizacja wszystkich miast, za pierwszym razem zawiesilo się i wylaczylo.
  Ale teraz wszystko jest OK.

 3. Sciagnalem nowa wersje,ale odnosze wrazenie ze starsza lepiej aktualizowala rozklady. W nowej czesto laczy sie z baza i to trwa bardzo dlugo,czasami bez konca i mimo oczekiwania nie wyswietla liSty miast,wczesniej noe mialem problemu.Przy okazji chcialbym zapytac kiedy mozna sie spodziewac rozkladu dla Slupska?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *