Scheduler 1.8.2 już w AppStore

Wersja 1.8.2 dzisiaj w nocy trafiła do AppStore.
Apple znowu zmieściło się w terminie poniżej 7 dni 😉

Co do zmian to:

– nowe okno pobierania rozkładów
– zbiorcze podsumowanie aktualizacji dla kilku miast
– funkcja shake do uruchomienia pobierania aktualizacji

4 myśli nt. „Scheduler 1.8.2 już w AppStore

 1. Świetny program! Mam niestety jeden problem, korzystam z bazy Poznania, i od jakiegoś czasu (trudno powiedzieć czy błąd wprowadziła baza, czy nowsza wersja programu) w widoku przystanków albo ulubionych, tam gdzie są pokazane najbliższe czasy przyjazdu wplatają się godziny w formie np. ’12:’ bez minut. Np jeden autobus jezdzi co pół godziny, i zamiast wyświetlać się 11:32, 12:02, 12:32, 13:02, wyswietla sie 11:32, 12:02, 12:, 12:32. Załączam link do screenshota z zaznaczonym tym błędem. Pojawia się on na wielu przystankach (jeśli nie na wszystkich, czasem jest, czasem go nie ma). Na szybko sprawdziłem bazę Warszawy i błędu nie zauważyłem.
  http://dl.dropbox.com/u/1404915/IMG_0843.PNG

  • Sprawdziłem co się dzieje z bazą. Problemem jest podwójna spacja w niektórych rozkładach. Program po znaku spacji rozbija pozycję na pojedyncze czasy. Przy najbliższej okazji poprawie bazę i problem zniknie.

 2. Ja nie mam żadnych problemów przy pobieraniu.
  Szczerze mówiąc wczoraj gdy była aktualizacja wszystkich miast, za pierwszym razem zawiesilo się i wylaczylo.
  Ale teraz wszystko jest OK.

 3. Sciagnalem nowa wersje,ale odnosze wrazenie ze starsza lepiej aktualizowala rozklady. W nowej czesto laczy sie z baza i to trwa bardzo dlugo,czasami bez konca i mimo oczekiwania nie wyswietla liSty miast,wczesniej noe mialem problemu.Przy okazji chcialbym zapytac kiedy mozna sie spodziewac rozkladu dla Slupska?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *