Problemy z bazami z soboty

W sobotę była aktualizacja danych GPS wszystkich miast.

Część z baz uległa uszkodzeniu, i dopiero dzisiaj zostały dane odzyskane.

Uszkodziły się bazy dla Elbląga, Gdańska, KZK GOP, Olkusza i Zielonej Góry.

Przepraszam wszystkich za problemy.

W ramach rekompensaty zostaje przydłużony abonament do dzisiaj do godziny 23 wszystkich którym się skończył już testowy abonament.

5 myśli nt. „Problemy z bazami z soboty

 1. Nie rozumie was ;/
  Stać was na telefon z GÓRNEJ półki a szkoda wam wydać jakieś 10 zł na roczny abonament ;/
  Rozumie gdyby to było 10zł za miesiąc, ale za rok ?!?! ;/

  Mnie tylko zastanawia czy to logowanie wewnątrz „czyjejś” aplikacji jest aby bezpieczne 😕 😉
  i pytanie do kakaki, jest dostępna ta aplikacja na Androidzie, a jak nie to czemu jeszcze nie zrobiłeś ??
  Sporo użytkowników możesz złapać w swoją sieć, bo android, jak sie nie myle obejmuje wszystkie poziomy budżetowe (w przeciwieństwie do iOS gdzie telefon jest na górnej półce) 😉
  Program mógłby być darmowy- tydzień za darmo by użytkownik zobaczył co i jak, a po tygodniu musiałby wykupić abonament. (trzeba byłoby oczywiście najpierw wprowadzić zabezpieczenie by użytkownik po tygodniu nie kasował i ponownie instalował ….. jakiś nr seryjny telefony, czy coś w tym stylu.
  No albo na początku, by nie tracić czasu zrobić wersję płatną a potem wprowadzić abonament (jak będziesz wiedzieć jak, albo dochody będą maleć 😉 )

  • Zakup przez In-App w programie jest bezpieczny i wykorzystuję kod od Apple, sam nie analizuję haseł przesłany do nich – nie mam dostępu do tych danych.

   W programie jest też możliwość zakładania konta do obsługi abonamentu – dane są trzymane na moim serwerze, tutaj można użyć innego loginu lub hasła niż do AppStore.

   Na androida jest już transportoid z którym współpracuję w ramach uzupełniania danych GPS.

 2. Jako legalny uzytkownik Schedulera ubolewam, ze to bazy danych, a nie aplikacja, beda platne. Przeciez mozna bylo zrobic opcje „upgrade” za jakas niewielka kwota – dla istniejacych uzytkownikow. A tak to bedzie zamieszanie z tymi sms-ami, itd. W zwiazku z tym, jezeli juz bedzie taki nakaz – czy musze sie tu na stronie rejestrowac w bazie uzytkownikow zeby miec ta bezplatna roczna „subskrypcje” (kupowalem juz dosc dawno temu, na pewno jeszcze w wersji 1.9.0 albo 1.8.2) ? Czy jak inaczej mam udowodnic, ze jestem/bylem posiadaczem starszej wersji Schedulera i mam prawo do takiego „bonusu” ? ;o

  • Apple nie daję takiej opcji jak płatny upgrade aplikacji.
   Sam program może być aktualizowany w różnych odstępach czasu, a bazy danych muszą być zawsze aktualne – dlatego też za ich aktualizację jest opłata.

   Wystarczy pobrać aktualizację programu i sam rozpozna czy należy się dostęp, nie trzeba się rejestrować.
   Sama funkcja rejestracji (logowania) jest przydatna jeśli posiada się więcej niż jedno urządzenie (5 maksymalnie) i chce się mieć jeden wspólny abonament na nie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *