4 myśli nt. „Nowy edytor mapy

 1. Poproszę o usunięcie nieistniejącego nazewnictwa przystanków w Elblągu w bazie Schedulera zamiast zostać zastąpione, zostały ponownie dodane.
  np: Browarna (Browar), Browarna (Browar) 1 (404), Browarna (Browar) 2(429), Browarna – Browar itp jest tego naprawdę dużo

 2. Witam.
  Czy mógłbyś sprawdzić co się stało z bazą przystanków Łodzi? Mianowicie niektóre przystanki są zdublowane, a właściwie te ich numery są takie same, a nazwy inne. Prawdopodobnie MPK zmieniło nazwy niektórych przystanków, a w bazie Schedulera zamiast zostać zastąpione, zostały ponownie dodane.

  Np. w edytorze mapy wybieramy pierwszą linie na liście – „1-Chojny-Strykowska”. Przystanek nr 3 to „Dąbrowskiego (271)”. Nie jest pogrubiony więc nie ma go na mapie (choć dodać też się go nie da). Przechodząc na zakładkę Przystanki, wpisujemy „271” i wyskakują dwa przystanki o tych samych numerach (Dąbrowskiego i zaj. Dąbrowskiego).
  Na stronie MPK (http://mpk.lodz.pl/rozklady/przystanki.jsp) widnieje tylko jeden przystanek z takim numerem, i jest to właśnie „Dąbrowskiego”. Więc przydałoby się jakoś usunąć ten drugi, ale nie ma takiej możliwości. Czy mógłbyś się temu przyjrzeć, bo takich przystanków wydaje mi się, że jest sporo?

  Co do nowego edytora, to gratuluje. Jest dużo lepszy od swojego poprzednika.

 3. Pingback: Scheduler Poland - rozkład jazdy na iPhone'a.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *