7 myśli nt. „Nowa mapka

 1. ZLE: Musisz mieć aktywna usługę lokalizacji ( włączony GPS ). Tylko wtedy obok napisu przestanki w nagłówku widoczna jest ikona „radaru”

 2. Może mam ubogą wersje bo kupiłem podczas promocji, na blogu pisali, o promocji, wcześniej o tym programie nieslyszalem 😕

  Mi się mapa pokazuje jedynie jednego przystanku.
  Wchodze w zakladkę Przystanki wybieram przystanek np. Armi krajowej (Gdynia) i taj jest mapka w prawym górnym rogu.
  Jest jakiś inny sposób na wejście w mapke?
  Poza tym gdy wchodzę tym sposobem to jest pokazany tylko jeden przystanek i jak przesówam w inne miejsca, gdzie też są przystanki to i tak nie wyświetla się przystanek.

  Ale jestem upierdliwy 😕
  Przepraszam 😉

 3. @ZLE na przystankach jest ikona mapy, wystarczy przesunąć mapę i pokaże przystanki w promieniu około 2km od środka ekranu 🙂

 4. @ZLE dane punktów wprowadzają użytkownicy, jedynie w kilku miastach dane zostały dostarczone z zewnątrz.

  Co do mapy, ta funkcja jest już od wersji 1.7.x, można przesuwać mapę i pokażą się punkty w danym miejscu, klikając na punkcie mamy jego nazwę i możemy też otworzyć informację o nim.

 5. Kto ustala położenie tych ” pinesek” … Są oddalone od przystanków o jakieś 100-200 metrów :-/
  aż tak słaby jest system GPS, nic dziwnego ze wiekrzosc z tych satelity pujdzie na zyletki

  A co do mapy … jest możliwe dodać dodatkowa funkcje, na mapie danego miasta byłyby widoczne pineski z nazwa przystanku??
  Kilka dni temu spotkałem na przystanku obcokrajowca, który chciał się dostać w dzielnice na której nigdy nie byłem i nie wiedziałem jakie autobusy taj jadą ( nieznalem żadnego przystanku)

  gdyby była taka funkcja odrazu bym mu pomógł :-/

 6. Od znajomego słyszałem, że ZTM Gdańsk udostępnia dane GPS odnośnie przestanków. Można by poprosić o te dane i wdrożyć je automatem do bazy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *